• Dziennik zmian

Zabezpieczenia
Aby zapewnić wymagane ustawą i rozporządzeniem bezpieczeństwo publikowanym informacjom gwarantując jednocześnie wysoką wydajność serwisu mBIP, MIKROBIT udostępnia:

  • dwa niezależne szybkie łącza,
  • ochronę przez nieautoryzowanym dostępem przez specjalne moduły bezpieczeństwa,
  • szyfrowaną transmisję danych HTTPS pomiędzy komputerem użytkownika a serwerem MIKROBIT,
  • stały nadzór techników nad prawidłowym funkcjonowaniem serwisu.


Posiadamy trzy moduły bezpieczeństwa chroniące przed nieautoryzowanym dostępem do naszych serwerów, zarówno podstawowego jak i zapasowego. Każdy z nich, to oddzielny komputer serwerowy z zainstalowanym i skonfigurowanym specjalistycznym oprogramowaniem, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo publikowanym informacjom.

Certyfikat
W celu prawidłowej i bezpiecznej komunikacji pomiędzy Państwa przeglądarką a naszym serwerem należy pobrać poniższy certyfikat i zainstalować go w swoim komputerze. Oczywiście dotyczy to jedynie komunikacji w trybie edycji, czyli podczas wprowadzania danych do systemu.

Certyfikat główny - mBnetC1PriCA.cer

Jest to główny certyfikat "mBnet Class 1 Primary CA" który gwarantuje wiarygodność oglądanych strom www w systemie mBIP. Format *.cer

 

Certyfikat główny - mBnetC1PriCA.crt

Jest to główny certyfikat "mBnet Class 1 Primary CA" który gwarantuje wiarygodność oglądanych strom www w systemie mBIP. Format *.crt

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. wtorek, 01 luty 2022 11:50 Super User